reklama

SanDisk iXpand umí jednoduše rozšířit úložiště u iPhonu/iPadu

SanDisk iXpand umí jednoduše rozšířit úložiště u iPhonu/iPadu
2017-04-28T17:34:21+02:00
• 28. 4. 2017
2

Nejeden majitel iPhonu nebo iPadu někdy v minulosti řešil nedostatek interního úložiště pro svoje data. Společnost Apple asi nikdy neuslyší na podporu paměťových karet, takže se dostává celkem velkého prostoru pro externí výrobce. Pokud si nechcete kupovat zcela nové zařízení s větším úložištěm, tak byste určitě neměli přehlédnout zajímavý „kolík“ s názvem iXpand od známého SanDisku, který bez problému můžete pořídit i v našich končinách.

Poměrně flexibilní zařízení má na jedné straně Lightning konektor, kdežto druhou stranu zabírá standardní USB port ve verzi 3.0 a s ním přichází vysokorychlostní přenos dat při spojení s počítačem. Uprostřed se nachází 16 až 256GB čip, do něhož přes doprovodnou aplikaci iXpand Drive automaticky zazálohujete pořízené fotografie, videa nebo i kontakty. Samozřejmostí je podpora MacOS a Windows.

Po připojení k počítači lze do vnitřního úložiště stáhnout například videa a poté si je jednoduše pustíte v zařízení, čímž v něm ušetříte každý GB. Nakonec se hodí zmínit, že momentálně probíhá velká akce na Amazonu, kde po 33% slevě u 32 GB verze vychází cena jen na lákavých 39,99 dolarů (tj. cca 983 Kč). Jediná 256GB varianta se bohužel dočkala žádného zlevnění, a plná cena tedy je 249,99 dolarů (tj. cca 6 144 Kč).

Zdroj: yahoo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Petr Hošek

28. 4. 2017, 18:23

To snad umí kdejaké USB a adaptér, za pár korun..

Přemysl Vaculík

VIP 28. 4. 2017, 21:16

Ale tady jde o jedno kompaktní řešení bez redukcí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat