reklama

ZTE představí hodinky Quartz aktualizováno

ZTE představí hodinky Quartz [aktualizováno]
2017-03-27T17:00:15+01:00
• 27. 3. 2017
1

Aktualizováno 27. 3.

Od začátku tohoto roku se spekuluje o nových hodinkách od společnosti ZTE, které budou vybaveny systémem Android Wear 2.0. Očekávali jsme představení na veletrhu MWC, ale nakonec se výrobce nepochlubil. Nyní se na světlo světa dostávají první snímky chystaných hodinek.

Pravděpodobně budou vybaveny standardním hardwarem, přičemž nabíjení bude skrze konektory a kolébku. Zřejmě kvůli nižší ceně nesáhlo ZTE po bezdrátové technologii. Datum oficiálního představení stále neznáme.

Původní článek 7. 2.

Společnost ZTE má v nabídce sportovní náramky, ale prozatím jsme se nedočkali hodinek s pokročilým operačním systémem. Během veletrhu MWC v Barceloně budou představeny chytré hodinky nesoucí název ZTE Quartz, které nabídnou systém Android Wear.

Zatím není známo, o kterou verzi tohoto systému půjde, ale je možné, že se dočkáme rovnou Androidu Wear 2.0. V opačném případě bude aktualizace dostupná během tohoto roku. Ačkoliv nemáme k dispozici specifikace, zřejmě nabídnou standardní výbavu.

Uniklá podoba ZTE Quartz

Jelikož mají disponovat 3G připojením i pro uskutečňování hovorů, tak zřejmě nabídnou 768 MB RAM. Wifi a Bluetooth je samozřejmostí. Z uniklého obrázku z marketingových materiálů můžeme vyčíst jen kompletně kulatý displej a jedno tlačítko na ovládání. Základní konstrukce je zřejmě z kovu, ale spodní strana bude pravděpodobně z plastu. Dá se tak předpokládat, že nabíjení bude bezdrátové.

Více informací nemáme v tuto chvíli k dispozici. Budeme si muset počkat na oficiální představení v rámci veletrhu MWC v Barceloně.

Zdroje: venturebeat.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Hošek

7. 2. 2017, 23:10
Android aplikace

No tak už se těším na tu cenu…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim