reklama

Záhadné bezdrátové zařízení od Applu bylo „odhaleno“

Záhadné bezdrátové zařízení od Applu bylo „odhaleno“
2017-03-22T07:55:10+01:00
• 22. 3. 2017

Jablečná společnost sídlící v Cupertinu loni podala zajímavou přihlášku FCC, která se týká bezdrátových zařízení, a to s modelovým číslem A1844. Velmi dlouhou dobu se spekulovalo, o jaké zařízení vlastně jde, bohužel k žádným finálním výsledkům se nikdo nedostal. Nyní se ovšem na internetu objevily další podrobnosti týkající se tohoto „anonymního“ zařízení.

Podle všeho by se mělo jednat o jakousi montáž na dveře. Ta je navíc vybavena bezdrátovou technologií Bluetooth a NFC. Na uniklých fotografiích se mimo jiné nachází manuál, který představuje sadu jednoduchých instrukcí. Pravděpodobně to znamená, že se nejedná o zařízení, které by bylo určené veřejnosti, ale pouze pro vybrané zaměstnance.

Toto zařízenĂ­ by teoreticky mohlo bĂ˝t urÄŤenĂ© pro kancelářskĂ© budovy, kde by se kaĹľdĂ˝ zamÄ›stnanec prověřil pĹ™es svĹŻj mobilnĂ­ telefon – HomeKit (nejpravdÄ›podobnÄ›jší situace). ProzatĂ­m nemáme žádnĂ© další podrobnosti o novĂ©m bezpeÄŤnostnĂ­m systĂ©mu od Applu. Tento záhadnĂ˝ přístroj je však  velmi zajĂ­mavĂ˝.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim