reklama

Vernee slaví a pro zákazníky má veliké slevy sponzorovaný článek

Vernee slaví a pro zákazníky má veliké slevy [sponzorovaný článek]
2017-03-22T17:15:48+01:00
• 21. 3. 2017

Vernee je mladá čínská společnost a třetí založení společnosti se musí řádně oslavit. První mobilní telefon spatřil světlo světa přesně před rokem a dva roky příprav se zcela vyplatily. Vernee přišlo na trh s telefonem, který za nízký peníz překypoval skvělou výbavou. A další modely z jejich portfolia také. A k tomuto výročí si Vernee přichystalo zajímavé slevy.

Výprodej skladu začíná

Pokud chcete pořídit loňské modely za příznivé ceny se slevou až 2500 Kč (100 dolarů) navštivte stránky Gearbestu a podívejte se na všechny zlevněné modely této značky.

První model je Vernee Apollo představený na konci listopadu loňského roku. Cena klesla na hranici 250 dolarů (6300 Kč), což je cena, která byla i v předprodeji. K mobilu dostanete navíc VR brýle a to z důvodu 2K displeje, kterým Apollo disponuje. Je tedy přímo stvořen pro prozkoumávání virtuální reality. Bohužel smartphone stále čeká na aktualizaci na Android 7.

Druhým zlevněným modelem je Vernee Apollo Lite, což je předchůdce modelu zmíněného výše. Jde o precizní mobil s vysokým výkonem. Tělo je kovové a dobře padne do ruky. Malé rámečky a příjemné provedení s funkcí rychlonabíjení jsou tou nejlepší kombinací pro běžný den. Cena tohoto „trhače asfaltu“ s desetijádrovým procesorem Helio X20 stojí pouze 156 dolarů (3900 Kč).

Předposledním mobilním telefonem je Vernee Mars, mobil nižší střední třídy. Disponuje kovovým tělem a procesorem MediaTek P10 a 4 GB operační paměti. A pokud se vám telefon vybije? Nezoufejte. Za třicet minut nabíjení máte polovinu baterie zpátky. A cena? Pouhých 160 dolarů (4000 Kč).

A posledním mobilem je Vernee Thor, který je svojí kompaktností určen pro menší ručky. Baterie vydrží celý den a svými parametry a výkon je vhodný pro všechny běžné a nenáročné uživatele. A cena? Pohých 99 dolarů, čili 2500 Kč.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim