reklama

NO.1 ukazuje nové hodinky D7 sponzorovaný článek

NO.1 ukazuje nové hodinky D7 [sponzorovaný článek]
2017-03-02T22:22:43+01:00
• 2. 3. 2017

Čínský výrobce hodinek NO.1 pomalu přichází na trh s novými chytrými hodinkami D7, které disponují operačním systémem Android. O jejich předchůdcích jsme vás již informovali, a to konkrétně o D5 a D6. Nyní se objevil první video pohled na D7.

Hodinky by měly běžet na Androidu 6, přinejhorším 5, který bude mít pouze mírně upravený standardní launcher přizpůsobený kruhovému tvaru hodinek. Hodinky bude tedy možné samostatně používat jako plnohodnotný telefon, který akorát nemá fotoaparát.

Možnost vložení sim karty umožňuje uskutečňování hovorů a přijímání a psaní SMS zpráv. Podporované připojení k internetu bude přes 3G. Kapacita baterie je 500 mAh a podle slov výrobce by hodinky měly vydržet nabité pět dní v kuse. Pokud tomu tak bude, tak by se jednalo o veliký skok oproti předchozímu modelu, který vydržel polovinu dne.

Hodinky mají kruhový tvar, na rozdíl od svých předchůdců, a mají černý pásek imitující kůži. Na zadní straně je umístěn senzor měření tepové frekvence, který měří tep dynamicky, čili i za chůze.

Podrobnější specifikace doposud nejsou známé, stejně tak jako cena. Ta by však mohla být podobná jako u předchozích modelů, čili mezi 80 až 100 dolary. V prodeji je uvidíme pravděpodobně nejpozději do začátku léta.

Zdroje: , , en.001phone.cn

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim