reklama

Naklonovali nepředstavený Galaxy S8

Naklonovali nepředstavený Galaxy S8
2017-03-10T15:00:01+01:00
• 10. 3. 2017

Když se začaly prosazovat smartphony věhlasných značek, mohli jsme si všimnout, že výrobci kopírovali jako o závod. Ve své době jste si tak mohli zakoupit falešný iPhone nebo iPod. Samozřejmě i jiná zařízení. Postupem času se ale tyto zprávy vytratily. Spíše jsme se dočkali nových mobilů, které lákají na velmi dobrý poměr ceny a výkonu. To ale ještě neznamená, že by se opomnělo na přímé klony.

Jelikož jsme se dočkali mnoha úniků kolem nadcházejícího top modelu od Samsung, tak nebylo vůbec těžké vytvořit napodobeninu. Neznámý výrobce již uvedl do čínských obchodů klon Galaxy S8, přičemž má značení jako budoucí smartphone.

Na první pohled to nemusí být zřejmé, ale hned na prvním snímku je vidět, že displej není od okraje po okraj. Dá se říci, že se někdo snažil, ale už nelze okopírovat technologii, která je značně nákladná a vhodná jen do nejdražších mobilů.

Specifikace tohoto zařízení nejsou známé, a ostatně ani cena asi nebude vysoká. Z dnešního pohledu se jedná spíše o raritu a asi by se našlo poměrně malé množství zákazníků, kteří by si dobrovolně koupili takové zařízení.

Zdroj: digitallife.gr

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim