reklama

GlassWire je nově pro Android, podá drahocenné informace o využití dat

GlassWire je nově pro Android, podá drahocenné informace o využití dat
2017-03-10T15:24:24+01:00
• 10. 3. 2017
3

Využívat naplno mobilní data je v dnešní době téměř standardem. Jestliže máte co dělat, abyste se taktak vlezli do měsíčního FUP limitu, měli byste zkusit aplikaci GlassWire. Ta byla, poněkud překvapivě, doteď dostupná pouze na málo zastoupené platformě Windows Phone. Také si můžete ve zkratce vyzkoušet správu využitých dat v příjemném prostředí.

glasswire

Mnoho mobilních prostředí už sice podobnou funkcí disponují, nicméně vždy se nemusí jednat o spolehlivé informace. Novinka GlassWire tedy ukazuje využití mobilních dat u jednotlivých aplikací, a to i v reálném čase, přičemž je automaticky řadí od datově nejnáročnějších. Na hlavní obrazovce můžeme najít graf znázorňující využití dat (mobilních nebo Wi-Fi) v průběhu zvoleného časového období. V menu aplikace je mimo jiné možnost pro vytvoření notifikace, která uživatele upozorní na téměř vyčerpaný objem mobilních dat a ušetří od dokupování dalších balíčků.

Aplikace GlassWire může být příjemným rozšířením systémových funkcí, zejména pro ty, kdo vyžadují přesná čísla. Kromě výše uvedených funkcí dokáže rozeznat malware nebo jiné nežádoucí aplikace, jež mohou narušit soukromí uživatele. Stáhnout si ji nově můžete v obchodě Google Play, navíc je zcela zdarma a neobsahuje rušivé reklamy.

logo-app GlassWire – Data Usage Privacy SecureMix LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Ondřej Mezera

12. 3. 2017, 16:34

Může autor textu vysvětlit informaci, o přítomnosti aplikace GlassWire na Windows Phone, kde poněkud překvapivě ať hledám, jak hledám, chybí?.

avenged avenged

11. 3. 2017, 11:58
Android aplikace

slušná apka, ale hrozný žrout baterie,sama si vezme cca 20% za hodinu, zkoušel jsem přenastavit,moc to nepomohlo.

Karel Čapka

VIP 10. 3. 2017, 16:53
Android aplikace

díky za tip! :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim