HP Pro x2 – nový konvertibilní tablet s Windows 10

HP Pro x2 – nový konvertibilní tablet s Windows 10
2017-03-07T08:00:46+02:00
• 7. 3. 2017

Tablet, odolná konstrukce, odnímatelná klávesnice, dotykové pero – těmito slovy můžeme popsat nejnovější přírůstek do portfolia u společnosti Hewlett Packard, který bylo možné poprvé spatřit už během letošního veletrhu MWC v Barceloně. Toto konvertibilní zařízení spojující funkce odolného tabletu a přenosného počítače dohromady má nakloněno spíše k notebooku do terénu, kde může být vystaven i méně šetrnému zacházení.

Podstatnou část zabírá 12palcový displej s Full HD rozlišením. Hardwarová stránka dává na výběr z několika variant od Intelu – Core M3-7Y30 (4GB RAM + 128GB úložiště), Core i5-7Y54 (8GB RAM + 256GB úložiště) nebo Core i7-7Y75 (8GB RAM + 512GB úložiště). Tablet zvládá sítě 4. generace, podporuje paměťové microSD karty a čipové karty. Snímky je možné pořídit 8megapixelovým fotoaparátem, ale vzhledem k celkové velikosti to nebude zrovna jednoduché.

Zvýšenou odolnost potvrzuje získaná certifikace MIL-STD-810G. Ochranu lze ještě dodatečně vylepšit dokoupením speciálního obalu. Co se týče odnímatelné klávesnice, tak rozhodně příjemnou vlastností je její podsvícení. Výrobce by měl naskladnit první kousky v nejbližších týdnech a nejnižší konfiguraci u nás pořídíte za 29 490 Kč včetně daně. Prostřední verze stojí 34 990 Kč a nejvyšší verzi si cení na 44 990 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat