reklama

Fitbit oznámil Alta HR, ten bude měřit tepovou frekvenci

Fitbit oznámil Alta HR, ten bude měřit tepovou frekvenci
2017-03-07T14:31:32+01:00
• 7. 3. 2017

Alta HR je přímým nástupcem loňského modelu Alta, který přišel na trh ve štíhlém a elegantním těle. Nový model navíc přináší měřič tepové frekvence a lepší monitoring spánku. Kromě toho bude sedět do pásků svého předchůdce.

Aby si Alta HR zachoval rozměry a zároveň nepřišel o měřič tepu, použili ve Fitbitu užší a kompaktnější verzi technologie PurePulse. Stejná technologie se nachází například v Charge 2. Na šířku má Alta HR 15mm, což z něj dělá nejužší fitness náramek s měřičem tepu na trhu. Samozřejmostí jsou vyměnitelné pásky. Ty se mohou měnit mezi oběma modely.

Kromě měřiče tepové frekvence má náramek vylepšené sledování spánku. Monitoring bude vyhodnocovat data z lehkého, hlubokého a REM spánku. Zároveň bude nabízet tipy, jak dosáhnout svých cílů, vysvětlení jednotlivých kategorií a jak odpovídají cílům vašich činností.

Zbylé funkce jsou stejné jako u loňského modelu. Náramek bude počítat vaše kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie a dobu aktivity. Rovněž disponuje funkcí SmartTrack, která automaticky rozpozná, jestli jste v pohybu. Samozřejmostí jsou připomínky při delší nečinnosti. Na 1,4″ OLED displeji se vám zobrazí příchozí hovory, SMS zprávy a události z kalendáře.

Ochuzený o některé funkce Charge 2

Na rozdíl od Charge 2, nemá Alta HR funkce jako úroveň fyzické kondice, pomocníka při dýchání, multi-sport sledování nebo GPS. Výrobce však slibuje až sedmidenní výdrž. Nový Fitbit náramek Alta HR bude dostupný od dubna za cenu okolo 4 200 Kč (129,99£).

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Je mi 22 let a studuji Tělovýchovu+žurnalistiku v Olomouci. Mezi mé největší koníčky patří sport. Především ale fotbal a posilování. Rád jezdím na kole, plavu a běhám, baví mě i zimní sporty jako lyžování a hokej. Rovněž se zajímám o zdravý životní styl. Pochopitelně se zajímám i mobilní telefony.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim