reklama

Hangouts přijde o podporu SMS

Hangouts přijde o podporu SMS
2017-03-26T14:07:33+02:00
• 24. 3. 2017
3

V říjnu roku 2013 jsme se dozvěděli o podpoře SMS zpráv v rámci komunikační služby Hangouts. O čtyřech letech zřejmě přijdeme o možnost posílání a přijímaní SMS, aspoň podle posledních zpráv. Ačkoliv zatím Hangouts nevykazují jakoukoliv změnu, tak již od 27. března by se měla ukazovat následující obrazovka.

K finálnímu ukončení podpory SMS zpráv dojde 22. května. Pakliže tedy budete nucení nainstalovat jinou aplikaci, Google vám nabídne alternativy. Lze počítat s tím, že mezi nimi bude i Zprávy pro Android. Zajímavé je, že zůstává podpora pro telefonní čísla v rámci Google Voice.

Není přesně známo, proč došlo k tomuto rozhodnutí, ale zřejmě zatím stojí nedávné novinky kolem služby Hangouts. Ta se bude více orientovat na byznys sféru, pro kterou má již nyní aplikaci Hangouts Meet a brzy přibude Hangouts Chat. Původní aplikace Hangouts zatím tedy zůstává a zatím to nevypadá na její zánik.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Honza Kopecký

24. 3. 2017, 14:13
Android aplikace

Tak mě to tedy celkem mrzí. Používám Hangouts od jejich uvedení na trh. Ale je pravda, že v poslední době mě nebaví. Dvojí kontakty – pro SMS a Hangouts zprávy se některé kontakty dokonce i jinak jmenují. Je v tom zmatek.

Petr Štěpánek

24. 3. 2017, 7:29
Android aplikace

Mojí podporu nikdy nenašel. Jedna z prvních aplikací, které vždy letí z telefonu.

Branislav Rákoczi

26. 3. 2017, 19:13

Presne tak odporná a otravná app., ktorú nemôžem ani len vidieť.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim