reklama

Google zveřejnil aplikaci Uptime pro sledování YouTube videí

Google zveřejnil aplikaci Uptime pro sledování YouTube videí
2017-03-14T07:35:55+01:00
• 14. 3. 2017

Google vytvořil zcela nový projekt nesoucí název Area 120. Jedná se o skvělé místo pro kreativní zaměstnance, kde mohou věnovat 20 procent pracovního času vedlejším projektům. Jedna ze skupin, kterou Google schválil, nyní vydala aplikaci Uptime.

Hlavním úkolem této aplikace je umožnit uživatelům setkat se s přáteli, sdílet videa z YouTube a přidávat komentáře v reálném čase. V Uptime navíc můžete vyhledávat video, které vám mohou pomoci najít i vaši přátelé. Ovšem je poněkud ironií, že nově zveřejněná aplikace je dostupná pouze pro konkurenční iOS, nikoliv pro Android od mateřského Googlu, tedy prozatím.

„Uptime je aplikace, ve které můžete sdílet a sledovat videa spolu se svými přáteli. Velmi snadno můžete sdílet své oblíbené YouTube video a dívat se na něj s přáteli. Dále samozřejmě můžete chatovat a bavit se.“

  • Dívejte se na video se svými přáteli
  • Při sledování videí můžete komunikovat s přáteli
  • Sdílejte svá oblíbená YouTube videa
  • Získejte denní dávku doporučených videí od přátel a lidí, které sledujete

Uptime umožňuje sledovat YouTube videa spolu s ostatními přáteli, na základě čehož pak mohou uživatelé přidávat své připomínky. Aplikace však neumožňuje zaznamenávat či streamovat svá vlastní videa.

Větší smysl by dávalo, kdyby se i nadále Google soustředil na vývoji své jednotné služby YouTube. Kdyby se i přesto rozhodl investovat do projektu Uptime, rozdělil by tak YouTube na dvě aplikace, což by ve finále nedávalo vůbec žádný smysl. Jestliže vlastníte iOS zařízení, můžete „appku“ vyzkoušet ZDE.

Zdroje: engadget.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim