reklama

Chrome ve verzi 59 pro Android opět mění vstupní nabídku

Chrome ve verzi 59 pro Android opět mění vstupní nabídku
2017-03-31T06:59:57+01:00
• 31. 3. 2017
1

Nedávno jsme psali, že Chrome ve verzi 59 (nyní ve variantě Canary) prochází velikými změnami ohledně vstupní nabídky. Šlo o kompletní přepracování designového rozmístění jednotlivých prvků a jejich grafické předělání. Nyní, o týden později, přichází Chrome stále ve stejné verzi s další menší změnou.

chrome 59V levé části obrázku je starší verze (57) a prostřední a pravý obrázek zobrazují nové vyobrazení loga Google ve verzi 59, která je zatím v alpha verzi (Chrome Canary). Původní veliké logo se smrsklo do podoby malého G, které nyní můžeme vidět například ve vyhledávací liště na domovské ploše. Prostor po původním umístění loga byl nahrazen vyhledávací lištou a pod ní byly naskládány poslední přidané záložky a doporučené články na čtení, jak jsme tomu již zvyklí. Evidentně zmizela i položka posledních stažených souborů.

Pokud i vy chcete vidět nejnovější funkce a změny, které prohlížeč Chrome v brzké době dostane, stáhněte si proto aplikaci z Google Play Store.

logo-app Chrome Canary (nestabilní) Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Třiadvacetiletý absolvent žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Zajímá se o moderní technologie, sociální sítě a má rád focení. Vždy si najde chvilku na čtení a baví ho učit se novým věcem. Zajímají jej dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Lukáš Bahounek

1. 4. 2017, 8:06

A home button stále chybí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim