reklama

VR Retro Game Hackathon v Hradci Králové

VR Retro Game Hackathon v Hradci Králové
2017-02-13T07:20:09+01:00
• 13. 2. 2017

Virtuální realita je momentálně velmi diskutované téma a vyzkoušet si tento způsob hraní můžete na mnoha místech. Vznikají nové hry, které se snaží využívat nevšedních mechanismů, jež jsou pro hráče ve virtuální realitě jedinečným zážitkem. Co takhle vrátit se v čase vyzkoušet retro klasiky typu Pac-Man nebo Space Invaders? Může to vůbec fungovat a co zkusit vytvořit si vlastní hru? Skupina GDG Pardubice ve spolupráci s největší hernou virtuální reality v České republice, HOLODECK, připravili na víkend od 10.–12. března exkluzivní hackathon zaměřený na tvorbu VR her.

Soupeřit spolu budou čtyři tříčlenné týmy. Každý tým bude mít k dispozici prostornou kóji a špičkové HTC Vive. Tématem jsou již zmíněné retro arkádové hry ve VR prostředí. Zváni jsou především vývojáři a 3D grafici. Registrovat se mohou jednotlivci, tak i celé týmy, které se typicky skládají ze dvou vývojářů a jednoho grafika. Po celou dobu trvání akce budou k dispozici zkušení mentoři v oblastech vývoje v Unreal Enginu a trojrozměrné grafiky. Samozřejmostí je registrace a občerstvení zdarma.

Akce se odehraje za podpory partnerů  Etnetera a.s. a GMC Software Technology s.r.o.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat