reklama

Samsung asi „nepředstaví“ Galaxy Note 8

Samsung asi „nepředstaví“ Galaxy Note 8
2017-02-13T07:10:10+02:00
• 13. 2. 2017

Samsung mohl zazářit se smartphonem Galaxy Note 7, ale kvůli výrobním vadám musela společnost zrušit prodej a kompletně stáhnout tento velmi dobře vybavený mobil. Nějakou dobu se spekulovalo, že by tím mohla zaniknout i řada Note, ale dle dostupných informací se tak nestane. Proto se očekává uvedení další generace v září tohoto roku.

Ačkoliv je ještě dost času a rozhodně na nás čekají úniky a spekulace, tak se zde objevuje menší problém s názvem, jak nepřímo poukazuje Evan Blass na svém Twitteru. Konkrétně jde o to, že již existuje Samsung Galaxy Note 8.0, přičemž se jedná o tablet. Ten byl uveden v roce 2013.

Samsung pravděpodobně neuvede Galaxy Note 8, jelikož se název příliš podobá Galaxy Note 8.0. Je zde ale možnost, že Samsung pohřbí zcela původní zařízení a bude jednoduše pokračovat v číslování. Bude to chtít trochu silnější marketing. Problém by nebyl u lidí, ti si ani možná nevzpomenou, že před čtyřmi lety byl tablet Galaxy Note 8.0, ale nebude to nejjednodušší donutit vyhledávače zobrazovat jen novinku místo staršího zařízení. Na toto si budeme muset počkat.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim