reklama

LG začíná lákat na top model G6

LG začíná lákat na top model G6
2017-02-16T07:13:26+02:00
• 16. 2. 2017
1

U společnosti LG se stává pravidlem, že ještě před oficiálním představením nového top modelu se dozvídáme informace o některých funkcích či hardwaru. Tentokrát se tento výrobce chlubí samotným systémem, respektive jeho UX. Ostatně tak dochází jen potvrzování dříve uniklých informací.

LG potvrzuje v tiskové zprávě vlastnosti displeje. Zobrazovací panel nese označení FullVision, přičemž se jedná o 5,7palcovou úhlopříčku nabízející QHD+ rozlišení (2880 x 1440 pixelů). Jedná se o nestandardní displej, aspoň ve světě smartphonů, jelikož poměr stran je 18:9.

LG uvádí, že takovýto displej se hodí zejména pro sledování filmů a mediálního obsahu. Kromě těchto možností si najde uplatnění i při spouštění dvou aplikací na jedné ploše. Kromě toho najdeme využití i u fotografií, kde LG dodává, že půjde zobrazit dvě fotografie vedle sebe, přičemž každá může mít poměr 1:1 – to se evidentně hodí pro Instagram.

K oficiálnímu představení LG G6 dojde 26. 2. 2017 na veletrhu MWC v Barceloně.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vojta Vilímec

16. 2. 2017, 7:17
Android aplikace

To je hodně dobrý ten nápad se čtverci! Celý systém rozčtvercovat a kdykoliv si zobrazit dva čtverce vedle sebe! Už se těším na představení. Dost LG fandím.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim