reklama

Japonský NuAns se nevzdává a zkouší to s Androidem

Japonský NuAns se nevzdává a zkouší to s Androidem
2017-02-22T07:00:16+02:00
• 22. 2. 2017

Pokud si ještě vzpomínáte na společnost NuAns a jejich první pokus s nasazením Windows 10 do telefonu Neo, tak japonský producent to očividně nevzdává. Po vyjádřeném zklamání z tohoto zařízení si vedení znovu sedlo ke stolu a novinka s názvem Neo Reloaded přichází kompletně přepracovaná od samotného základu. Telefon vybavený průměrnými prvky bude mít nahoru jen díky velkému výběru zadních krytů.

 

Přední část disponuje 5,2palcovým displejem s Full HD rozlišením, pod nímž poběží osmijádrový procesor Snapdragon 625 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 2,02 GHz, grafický čip Adreno 506 a 3GB operační paměť RAM. Výdrž zajistí baterie s kapacitou 3 450 mAh. Mezi zbývající známé specifikace patří přítomný snímač otisků prstů nebo systém Android v nejnovější verzi 7.0 Nougat.

Co rozhodně nikoho nepotěší, je prodejní cena nastavená okolo 440 dolarů (tj. cca 11 202 Kč bez daně). Za tuto částku si v dnešní době můžete například pořídit model 3T od OnePlus, který má daleko lepší výbavu. Nehledě na to, že NuAns se bude muset postavit i další silné konkurenci, jako je Xiaomi, Huawei nebo u nás bohužel nedostupnému Sharpu. Japonský výrobce spustí oficiální prodej od 31. května.

 

Zdroj: blogofmobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat