reklama

Huawei na MWC asi ukáže tablet MediaPad T3

Huawei na MWC asi ukáže tablet MediaPad T3
2017-02-19T16:55:11+01:00
• 19. 2. 2017

Čím více se nám blíží veletrh Mobile World Congress v Barceloně, tak tím více informací máme k očekávaným novinkách, které si právě koncem února projdou oficiálním představením. Dalším takovým zařízením je tablet MediaPad T3 nesoucí kódové označení KOB-L09 od společnosti Huawei, který v týdnu stihl získat potřebnou certifikaci k zahájení prodeji od čínského telekomunikačního úřadu TENAA.

Podle posledních informací nabídne 8palcový displej s rozlišením 1 280 x 800 pixelů. Uvnitř asi najdete čtyřjádrový procesor Snapdragon 425 od Qualcommu o taktovací frekvenci 1,4 GHz nebo operační paměť RAM s kapacitou 3 GB. Interní úložiště v základu pojme 32 GB uživatelských dat. Z dostupných rozměrů konstrukce se hodí zmínit tloušťka 7,95 mm či udaná hmotnost 350 gramů.

Zatímco přední panel doplní 2megapixelová kamerka na selfie snímky, tak záda ponesou 5megapixelový fotoaparát a baterii o velikosti 4 650 mAh. Softwarovou stránku zajistí systém Android ve verzi 7.0 Nougat. Barevné varianty budou dvě – stříbrná a zlatá. Některé spekulace si pohrávají s myšlenkou, že by mohlo jít o nástupce cenově dostupného tabletu Honor Pad 2. Bližší informace včetně prodejní ceny očekávejte v řádech dnů.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim