reklama

Devfest se vrací do Prahy

Devfest se vrací do Prahy
2017-09-24T09:26:51+02:00
• 3. 2. 2017

Devfest je festival pro vývojáře, ale to neznamená, že je jen pro ně. Zúčastnit se může kdokoliv, koho zajímají technologie. V České republice je pořádána tato akce už 6 let, přičemž začátky se odehrály v Praze. Následně se Devfest objevil v Pardubicích, Ostravě a naposled také v Plzni.

Původně se jednalo o jednodenní akci, ale je toho až příliš mnoho, aby se vše vešlo do jednoho dne. Proto i tentokrát se bude jednat o dva dny. V prvním půjde o přednášky a nejrůznější akce. Druhý den bude patřit workshopům. Díky tomu budete moci načerpat maximum informací a druhý den si je otestovat s profesionály. Také se nabízí větší prohloubení znalostí a možnost se o ně podělit.

Datum je stanoveno

V předešlých letech jste museli dlouho čekat, než jste se dozvěděli, kdy se uskuteční vývojářský festival. To kolikrát kolidovalo s vašimi plány a nemohli jste se zúčastnit, případně bylo přeorganizování osobních plánů složitější.

Organizátoři se poučili a už v lednu začalo ostré plánování celé akce. Proto už nyní si můžete zapsat přesné datum, kdy se odehraje letošní Devfest – stane se tak 4. a 5. listopadu 2017 (sobota a neděle).

Abyste měli plánování jednodušší, máme pro vás jednoduchý odkaz, který vám vloží do kalendáře událost, abyste počítali s Devfestem – klikněte zde.

Další informace budou zveřejněny později. Mezitím si můžete přidat oficiální kanály Devfestu do sledování:

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat