reklama

Vector Watch definitivně končí, nyní patří konkurenčnímu Fitbitu

Vector Watch definitivně končí, nyní patří konkurenčnímu Fitbitu
2017-01-11T07:00:58+01:00
• 11. 1. 2017

Fitbit opět hýbe trhem, neboť odkoupil svého dalšího konkurenta. Již minulý měsíc, stejnojmenný výrobce hodinek, získal konkurenční Pebble, což pochopitelně pobouřilo hned několik zákazníků. Naštěstí ale Pebble bude i nadále své modely podporovat aktualizacemi, aspoň částečně. Nicméně, nyní se Fitbit rozhodl odkoupit společnost sídlící ve Velké Británii, kterou je Vector Watch. Jedná se o velmi mladou firmu, neboť byla založena teprve v roce 2015.

Vector Watch je znám především díky skvěle vypadajícím hodinkám, mezi které například patří Vector Luna či Vector Meridian. Tyto modely nabízely monochromatický displej, konstrukci z nerezové oceli, impozantní výdrž baterie (až 30 dní na jedno nabití), a hlavně kompatibilitu se všemi operačními systémy – Android, Windows Phone či iOS. Dostupné byly hned v několika barvách a disponovaly voděodolností až do 50ti metrů.

Ve svém blogu společnost prohlásila, že její „hodinková“ divize bude i nadále fungovat, tak jako doposud – až na to, že se uživatelé nedočkají žádných softwarových aktualizací, tedy prozatím. Dobrou zprávou však je, že i nadále mají veškerá zařízení platnou záruku. Cena, kterou za kterou Fitbit odkoupil Vector Watch, nebyla dosud zveřejněna. Jedno je tedy jasné – dalších hodinek od Vectoru se již v budoucnu nedočkáme, aktuální tým se tak připojí k vývoji Fitbitu.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim