reklama

Urbandroid Team přichází s revoluční metodou pro sledování spánku

Urbandroid Team přichází s revoluční metodou pro sledování spánku
2017-01-16T17:31:01+01:00
• 16. 1. 2017
2

PopulárnĂ­ aplikaci Sleep as Android majĂ­ nainstalovanou desĂ­tky milionĹŻ lidĂ­. Dá se tedy tvrdit, Ĺľe se jedná o svÄ›tovou jedniÄŤku v monitorovánĂ­ prĹŻbÄ›hu spánku. ÄŚeskĂ© vĂ˝vojářskĂ© studio Urbandroid Team, kterĂ© stojĂ­ za tĂ­mto projektem, pĹ™ed pár dny ukázalo zbrusu novĂ˝ pohled na sledovánĂ­ spánku – Sonar.

Nová metoda představuje významný milník ve sledování spánku. Aplikace Sleep as Android byla totiž nově obohacena o vysílání, pro člověka neslyšitelného, ultrazvukového signálu. Ten dokáže velmi přesně analyzovat fáze spánku či mírné výkyvy dýchání, které jsou často spojeny s širokou škálou závažných onemocnění. Signál má efektivní dosah jeden metr, což znamená mnohem větší komfort oproti předchozí verzi aplikace, kdy jste museli mít zařízení nejlépe pod polštářem.

Novou funkci je potřeba aktivovat v nastavení aplikace. Tvůrci mimo jiné uvádějí, že některé telefony mohou během vysílání vydávat jisté zvuky. Pro více informací sledujte oficiální web projektu Sonar.

logo-app Sleep as Android Urbandroid Team Zdarma ANDROID

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenĹľ odmala tĂ­hne k fotografii, autĹŻm a technologiĂ­m obecnÄ›. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Marek MieÄŤ

17. 1. 2017, 6:28
Android aplikace

No nevím, a nedochází ke zkreslení výsledků od partnera na vedlejší posteli?

Martin ÄŚada

16. 1. 2017, 21:14
Android aplikace

Škoda, na LG V10 jde slyšet zvuk jako prase, teda při testování senzoru sonar, takže předpokládám, že to tak nemá být. Snad přidají podporu i pro V10.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim