reklama

Geekbench otestoval Galaxy J7 (2017) od Samsungu

Geekbench otestoval Galaxy J7 (2017) od Samsungu
2017-01-16T10:03:10+02:00
• 16. 1. 2017

Zatímco modelová řada Galaxy A (2017) má už za sebou oficiální uvedení na mobilní trh, tak společnost Samsung se s největší pravděpodobností teď zaměří na sérii Galaxy J rovněž v generaci pro letošní rok. Benchmark Geekbench měl možnost otestovat model Galaxy J7 (2017) a díky záznamu v jejich databázi máme první informace. V minulosti jsme mohli slyšet o Galaxy J3 (2017), který ve Spojených státech odhalí jako Galaxy J3 Emerge.

Připravovaný model Galaxy J7 (2017) v testu běžel pod procesorem Snapdragon 625 od Qualcommu. Ten disponuje grafickým čipem Adreno 506 a osmi jádry Cortex-A53 o taktovací frekvenci 2 GHz, ovšem zde byl přetaktován na 2,21 GHz. Dále získal 2GB operační paměť RAM nebo softwarovou stránku zaštiťoval systém Android v nejnovější verzi 7.0 Nougat. Z dřívějších spekulací můžeme přidat 5,5palcový Super AMOLED displej s Full HD rozlišením.

Dále seznam specifikací údajně zahrnuje pouze 3 000mAh baterii, 13megapixelový fotoaparát nebo přední 5megapixelovou kamerku. Ve srovnání s loňskou generaci dojde v některých částech k příjemnému zlepšení. Tedy až na baterii, u které lze zpozorovat zmenšení kapacity o 10 procent. Nicméně s blížícím se představení lze očekávat čím dál více informací, tudíž veškerou výbavu si postupně upřesníme.

Zdroj: mobielkopen.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat