reklama

Twitter změnil tlačítko „Moments“, nahradil ho funkcí „Explore“

Twitter změnil tlačítko „Moments“, nahradil ho funkcí „Explore“
2017-01-28T14:36:13+01:00
• 28. 1. 2017

Twitter se rozhodl opět mírně změnit své prostředí. Rozhodl se upozadit funkci Moments a namísto toho dát raději vyniknout funkci Explore. Současné Moments zůstanou v aplikaci, avšak nebudou již primární.

Twitter o provedených změnách píše už i na svém help centru, kde se dají nově tzv. Momenty najít. Nyní jsou dostupné přes tlačítko vyhledávání v systému iOS. Na jejich současné pozici je tlačítko Explore. Tato novinka se poprvé objevila při testování v říjnu a nyní už je oficiálně pro iOS. Momentálně nabízí mix nejvyhledávanějšího obsahu, kolekce momentů a témat, které jsou označeny jako trending.

V současné Android verzi samotné tlačítko Moments není a v budoucnu by měla být přidána funkce Explore. Momenty měly funkci najití klíčových události, afér, aktuální témata a zajímavých diskuzí Twitteru. Navíc jste ani nemuseli autory tweetů sledovat. Bylo možné sledovat konkrétní uložené momenty jednotlivých uživatelů. Stejně tak i uživatel sám mohl přidávat vlastní momenty. Něco jako Stories na Instagramu moci sledovat přímo konkrétní momenty jako určité sbírky.

Současná podoba Twitteru na Androidu.

„Nic nemizí, jen vám usnadňujeme to, abyste našli přesně to, co hledáte. Aktualizace pro iOS je již dostupná, pro Android přijde v nejbližších týdnech. A i nadále budeme naslouchat zpětné vazbě od našich uživatelů, abych pro ně udělali novou funkci Explore ještě lepší,“ zaznělo v oficiálním prohlášení na blogu Twitteru.

Zdroje: theverge.com, support.twitter.com, blog.twitter.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim