reklama

SystemPanel 2 je nyní dostupný v betě, nabízí zcela nový design

SystemPanel 2 je nyní dostupný v betě, nabízí zcela nový design
2017-01-11T07:30:45+01:00
• 11. 1. 2017

Nejlepším způsobem, jak sledovat veškeré aspekty telefonu či tabletu s Androidem, byla po celá léta aplikace SystemPanel, za kterou stojí vývojářské studio NextApp. Aplikace podporuje nejen monitorování spuštěných aplikací, informace o hardwaru, ale také sledování síťových aktivit a mnoho dalšího. Bohužel na dnešní nároky uživatelů nabízí aplikace vskutku zastaralé prostředí.

SystemPanel 2.0 je v současné době ve veřejné beta verzi, tudíž ve fázi vývoje, a stejně jako jeho předchozí verze, ukazuje všelijaké možné informace o daném přístroji. V nové aktualizaci se uživatelé dočkají velmi krásného a přehledného moderního prostředí, které je navíc mnohem rychlejší a jednodušší než doposud. Jestliže jste majitelem zařízení s Androidem 7.0 a vyšší, nemusí být některé funkce k dispozici kvůli omezenému zabezpečení.

Starší (první dvě) vs. novější verze (poslední dvě)

Původní verze je k dispozici jak ve verzi zdarma, tak také v profesionální za malý poplatek, který činí 2,99 dolarů. Jedná se však o verzi bez reklam, žádné další funkce navíc bohužel nedostanete. SystemPanel 2 bude možné stáhnout ve stejných verzích, ovšem s tím rozdílem, že za Pro verzi zaplatíte jen 1,99 dolarů.

logo-app SystemPanel 2 NextApp, Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim