reklama

Moto G5 Plus se odhaluje neobvyklým způsobem neoficiálně

Moto G5 Plus se odhaluje neobvyklým způsobem [neoficiálně]
2017-01-10T07:45:51+01:00
• 10. 1. 2017

Není neobvyklé, že ještě před představením smartphonu se objevují nejrůznější úniky. První se na světlo světa dostanou specifikace, pak nekvalitní fotografie a nakonec i tiskové materiály. Tentokrát zde máme informace o Moto G5 Plus, které se dostaly na internet v neobvyklé formě. Konkrétně se jeden muž snažil prodat prototyp tohoto smartphonu skrze internetový bazar. Díky tomu máme k dispozici některé specifikace a fotografie.

Moto G5 Plus

Dle dostupných informací novinka disponuje 5,5palcovým displejem s Full HD rozlišením. O výkon se stará Snapdragon 625 od Qualcommu, který má k dispozici 4 GB RAM a úložiště nabízí 32 GB. Samozřejmostí je podpora microSD karty. Na zadní straně se nachází 13MPx snímač, přičemž na přední straně je umístěna 5MPx kamerka pro selfie snímky. Všemu dodává energii baterie o kapacitě 3080 mAh.

Jelikož se jedná o prototyp, není zcela jasné, jestli se díváme na finální podobu. Například je zde použit starší microUSB konektor, přičemž by se dnes hodil již modernější USB C. Ve výbavě nechybí čtečka otisků prstů. Konstrukce je zřejmě z hliníku.

Samotné představení Moto G5 Plus by se mělo odehrát v prvním čtvrtletí tohoto roku, ale zatím neznáme datum. Možná se dočkáme na veletrhu MWC v Barceloně na konci února.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim