reklama

Google integroval aplikaci Fit do Kalendáře

Google integroval aplikaci Fit do Kalendáře
2017-01-06T17:25:55+02:00
• 6. 1. 2017

Mnoho lidí si na Nový rok dává předsevzetí, že začne pořádně cvičit a zlepší si kondici. Google proto integroval svoji aplikaci na monitorování pohybových aktivit Google Fit do aplikace Google Calendar. Nyní si tedy můžete přidat pravidelnou novoroční aktivitu, jak již bylo možné dříve, ale nyní máte ulehčenou práci, jelikož vždy, když si půjdete zaběhat, nebo splnit vámi vybranou aktivitu, tak se plánovaná událost v Kalendáři sama označí jako splněná.

Funguje jak na iOS tak na Androidu

Nyní tedy odpadá povinnost manuálně „odfajfknout“ splnění cíle, či události, a to ať již jde o plánovanou jízdu na kole, zajití do posilovny, či běžný běh. Google Calendar nyní spolupracuje s Google Fit (Android) a Apple Health, automaticky označuje akce jako splněné po zaznamenání aktivity ve sportovní aplikaci.

V kalendáři je možné vidět současný průběh aktivit a rovnou se dostat do aplikace Google Fit. Mírně se změnilo i vizuální prostředí kalendáře. Díky aktualizaci a integraci dat z aplikací měřících sportovní aktivity, bude kalendář lépe volit čas, kdy vám bude připomínat, že máte jít cvičit.

Aktualizace není plošně dostupná a bude přicházet postupně. Pokud si však chcete již novinku vyzkoušet, zkuste si stáhnout instalační balíček z APK Mirror. Instalujete jen na vlastní riziko.

Zdroje: blog.google, androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat