reklama

Gionee odhalil novinku Steel 2

Gionee odhalil novinku Steel 2
2017-01-18T17:00:24+01:00
• 18. 1. 2017
1

Společnost Gionee rozšiřuje svoji nabídku chytrých telefonů o jeden zcela nový přírůstek. Novinka nese název Steel 2 a kromě líbivé konstrukce ještě nabídne velkou baterii, která zařízení dodá už poměrně dobrou výdrž. Čínský výrobce stihl již spustit předobjednávky, takže do volného prodeje by se mohl dostat v nejbližších týdnech. Cílovou skupinou můžou být nenároční uživatelé, ale rozhodující slovo dostane prodejní cena.

Přední panel zabírá 5palcový displej s HD rozlišením a 5megapixelová kamerka na populární selfie snímky. Hardwarovou stránku zastoupí čtyřjádrový procesor MT6737 od MediaTeku a 3GB operační paměť RAM. Uživatelským datům patří 16 GB nebo 32 GB úložiště, ze kterého určitou část zaberou systémové soubory. Celá konstrukce měří 144,3 x 70,5 x 8,6 mm a hmotnost se zastavila u hranice 160 gramů.

Co se týče zadního fotoaparátu, tak zde si našel místo 8megapixelový senzor a jedna LED dioda pro přisvětlení snímků. Výdrž dostala na starost baterie o velikosti 4 000 mAh. Prostředím bude doprovázet systém Android ve verzi Marshmallow 6.0 pod nadstavbou Amigo OS 3.5. Seznam uzavírá snímač otisků prstů v předním tlačítku a dvě barevné provedení (černé a zlaté). Prodejní cena u 16GB verze je stanovena na 1 299 jüanů (tj. cca 4 780 Kč).

Zdroj: timesnews.co.uk

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

wil hermes

18. 1. 2017, 22:15

baterka a cena, nic víc na tom zajímavého bohužel není

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat