reklama

BlackBerry uniká novinka s dual-SIM

BlackBerry uniká novinka s dual-SIM
2017-01-29T14:02:02+02:00
• 28. 1. 2017

Již není žádných pochyb o tom, že v příštím měsíci na barcelonském veletrhu Mobile World Congress se ukáže další novinka od společnosti BlackBerry, a to pod názvem Mercury. Nicméně výrobce potom zamíří za zákazníky na rozvíjející se trhy, kam přinese model ze střední třídy, který byl zatím poodhalen pod kódovým označením BBC100-1. Větší povědomí o značce jim zařídí licenční smlouva s PT BB Merah Putih. Ti zajistí šíření informací v médiích včetně kompletní propagace.

Odhalený telefon by měl získat 5,5palcový displej s HD rozlišením. O stránku výkonu se postará čtyřjádrový procesor Snapdragon 425 od Qualcommu po boku grafického čipu Adreno 308 a operační paměti RAM o velikosti 4 GB. Uživatelská data pojme dostatečně velké úložiště s kapacitou 32 GB. V přední části samozřejmě nesmí chybět 8megapixelová kamerka na populární selfie snímky.

Záda ponesou 13megapixelový senzor fotoaparátu a 3 000mAh baterie. Poslední známou funkcí je podpora dual-SIM. První kusy zařízení se mají hlavně objevit na mobilních trzích v Indonésii, Indii a na exotických Filipínách. V tuto chvíli není jasno, kdy či za jakou cenu ho BlackBerry vypustí. Stejně tak jestli ho bude vůbec vyrábět dvorní TCL z Číny. Každopádně ho snad ani nemusíme vyhlížet během MWC.

Zdroj: crackberry.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim