reklama

BlackBerry uniká novinka s dual-SIM

BlackBerry uniká novinka s dual-SIM
2017-01-29T14:02:02+01:00
• 28. 1. 2017

Již není žádných pochyb o tom, že v příštím měsíci na barcelonském veletrhu Mobile World Congress se ukáže další novinka od společnosti BlackBerry, a to pod názvem Mercury. Nicméně výrobce potom zamíří za zákazníky na rozvíjející se trhy, kam přinese model ze střední třídy, který byl zatím poodhalen pod kódovým označením BBC100-1. Větší povědomí o značce jim zařídí licenční smlouva s PT BB Merah Putih. Ti zajistí šíření informací v médiích včetně kompletní propagace.

Odhalený telefon by měl získat 5,5palcový displej s HD rozlišením. O stránku výkonu se postará čtyřjádrový procesor Snapdragon 425 od Qualcommu po boku grafického čipu Adreno 308 a operační paměti RAM o velikosti 4 GB. Uživatelská data pojme dostatečně velké úložiště s kapacitou 32 GB. V přední části samozřejmě nesmí chybět 8megapixelová kamerka na populární selfie snímky.

Záda ponesou 13megapixelový senzor fotoaparátu a 3 000mAh baterie. Poslední známou funkcí je podpora dual-SIM. První kusy zařízení se mají hlavně objevit na mobilních trzích v Indonésii, Indii a na exotických Filipínách. V tuto chvíli není jasno, kdy či za jakou cenu ho BlackBerry vypustí. Stejně tak jestli ho bude vůbec vyrábět dvorní TCL z Číny. Každopádně ho snad ani nemusíme vyhlížet během MWC.

Zdroj: crackberry.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim