reklama

Apple údajně připravuje spolu s Carl Zeiss chytré brýle

Apple údajně připravuje spolu s Carl Zeiss chytré brýle
2017-01-12T07:15:13+02:00
• 12. 1. 2017

Již minulý rok internetem kolovaly spekulace, že se Apple chystá vstoupit do segmentu rozšířené reality. Nyní se k nám dostávají další informace, které tuto myšlenku potvrzují. Apple měl údajně spojit síly se společností Carl Zeiss pro vývoj brýlí s rozšířenou realitou.

Informace pocházejí od jednoho ze zaměstnanců společnosti Carl Zeiss z veletrhu CES. Tam totiž právě tato společnost vystavovala v sekci rozšířené reality. Údajný zaměstnanec zmínil, že spoluprací s Applem na vývoji optiky pro AR (Augmented Reality – rozšířená realita) brýlí. Ty mají být představeny ještě tento rok.

Je tak možné, že Apple chystá svojí verzi Google Glass. Nedávno totiž společnost z Cupertina koupila také dva startupy zabývající se vývojem rozšířené reality. Navzdory těmto informacím, které nemusí být pravdivé, je otázkou, kdy a zda vůbec Apple něco jako chytré brýle představí. Po ukončení projektu Google Glass se totiž naskýtá otázka, zda by o takovéto zařízení byl vůbec zájem.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit