reklama

Slevový týden #1 – souhrn zlevněných aplikací a her

Slevový týden #1 – souhrn zlevněných aplikací a her
2016-12-31T20:16:15+02:00
• 31. 12. 2016

Vítáme vás u našeho nového pravidelného seriálu, který začínáme dnešním prvním dílem. Je konec roku, všude kolem vidíme souhrny překlepů, zábavné situace z televizí, ale i slevové akce. Na konec roku reagují i vývojáři mobilních aplikací včetně her.

Na konci roku je slev poněkud více než v průběhu. Zlevněny jsou i ty nejlepší hry, za kterými stojí výojáři z velmi populárního studia Square Enix (Final Fantasy). Pojďme se tedy konečně podívat, co ve slevách pro naše vymazlená mobilní zařízení můžeme výhodně nakoupit. Vždy se budu snažit s krátkým popisem přiblížit, o co v aplikaci či hře jde. Rozhodně byste neměli přehlédnout slevu na hru This War of Mine na konci článku.

Anomaly 2

Tato hra patří mezi tzv. tower defense. Vašim úkolem je ubránit území proti návalům pěšáků a letectva. Anomaly 2 vás zavede do roku 2018 s poněkud jinou realitou, než ve které skutečně žijeme. Původní cena 128 Kč. Nová cena 25 Kč.

logo-app Anomaly 2 11 bit studios 22,39 Kč ANDROID

Anomaly Defenders

Jak již bylo psáno výše, jedná se znovu o tower defense koncept. Za hrou stojí stejní vývojáři, jedná se o další díl populárního Anomaly. Původní cena 128 Kč. Nová cena 25 Kč.

logo-app Anomaly Defenders 11 bit studios 99,99 Kč ANDROID

Heroes and Castles 2

Stanete se rytířem, který bude stát proti tisícům bojovníků. V boji použijete velké meče pro boj z blízka, pomohou vám však i vaši týmoví spoluhráči. Svou postavu můžete vylepšovat a získávat zkušenosti, čímž se stanete lepším a lepším. Původní cena 48 Kč. Nová cena 25 Kč.

logo-app Heroes and Castles 2 Foursaken Media 30,99 Kč ANDROID

Désiré

Désiré je hra vytvořena ve dvou barvách, kterými jsou černá a bílá. Jedná se o klikací adventuru. Svým herním pojetím značně připomíná legendární hru Polda z českých končin. Původní cena 89 Kč. Nová cena 63 Kč.

logo-app Désiré Sylvain Seccia 79,99 Kč ANDROID

The Room Three

Ocitnete se v místnostech odkud není úniku – zdánlivě. Vašim úkolem je totiž vyřešit hádanky tak, abyste se dostali ven. Velmi uznávaná hra po celém světě. Původní cena 102 Kč. Nová cena 50 Kč.

logo-app The Room Three Fireproof Games 19,99 Kč ANDROID

This War of Mine

Během války je důležité mít neustále nějaké zásoby toho nejnutnějšího k přežití. V This War of Mine bude vašim úkolem přežít válku a během ní se o sebe dokázat postarat. Původní cena 384 Kč. Nová cena 50 Kč.

logo-app This War of Mine 11 bit studios 269,00 Kč ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim