reklama

PayPal představil aplikaci pro podnikatele

PayPal představil aplikaci pro podnikatele
2016-12-02T14:35:06+01:00
• 2. 12. 2016

PayPal, za jehož tvorbou stojí Elon Musk před osmnácti lety v roce 1998, představil novou aplikaci zaměřenou na podnikatele, která nese jméno PayPal Business. Ta umožní obchodníkům mít lepší přehled o finančních transakcích, když jsou odkázáni pouze na mobilní telefon. Taktéž je více propracovaná než standardní varianta.

paypal

Moc veliký rozdíl mezi standardní aplikací nehledejte

V běžné aplikaci můžete sledovat svoji částku, můžete poslat peníze nebo si je vyžádat, taktéž je možné převést je na svůj bankovní účet. Kromě těchto funkcí v nové aplikaci přibylo možnost posílat peníze pravidelně, stejně tak, jako si je vyžádat. Dále je možné si přenastavovat účet, což bylo doposud možné na desktopové verzi.

Uživatelům bylo usnadněno posílání peněz i reklamace zboží pomocí finančních prostředků. Kromě toho je v aplikaci přehled všech kontaktů, se kterými jste prováděli finanční transakce. Mimo jiné je možné podívat se na přehled kontraktů a i vlastní si do aplikace nahrát.

paypal1 paypal2 paypal3 paypal4

logo-app PayPal Business PayPal Mobile Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Třiadvacetiletý absolvent žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Zajímá se o moderní technologie, sociální sítě a má rád focení. Vždy si najde chvilku na čtení a baví ho učit se novým věcem. Zajímají jej dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim