reklama

Nejpopulárnější hry, aplikace, hudba a filmy roku 2016 Obchod Play

Nejpopulárnější hry, aplikace, hudba a filmy roku 2016 [Obchod Play]
2016-12-03T07:30:37+02:00
• 3. 12. 2016

Konec roku se neúprosně blíží. „První“ černý pátek máme za sebou, odstartovaly slevy na hry a zbývají statistiky za rok 2016, které nyní přicházejí. Konkrétně se Google pochlubil nejpopulárnějším obsahem v Obchodě Play. V tomto případě jde o globální výsledky, tudíž nemusí zcela korespondovat lokálními zájmy.

Aplikace za rok 2016

První se podíváme na aplikace. První místo obsadil titul Face Changer 2, což je aplikace, která prohazuje obličeje dvou osob, které jsou v záběru. Taktéž jsou zde i funkce na deformaci obličejů, případně na přidávání nejrůznějším masek. S hodnocením 4.3 bodů v Obchodě Play a celkovým počtem stažení v rozmezí 10 až 50 miliónů se stala nejpopulárnější aplikací za rok 2016.

Další místa obsadily následující aplikace:

logo-app Lumyer - Photo & Selfie Editor Lumyer Inc. Zdarma ANDROID logo-app podcast rádio hudba - CastBox CastBox.FM - Radio & Podcast & Music & AudioBook Zdarma ANDROID logo-app Emoji Keyboard Pro Free Fun Apps 2016 Zdarma ANDROID logo-app MSQRD Facebook Zdarma ANDROID

Hry za rok 2016

Dalo se čekat, že se Pokémon GO dostane do tohoto výběru a že si rovnou vyslouží první místo. Tolik šílenství se nestalo kolem žádné hry v dějinách smartphonů. Ani není potřeba vysvětlovat, o čem je tento titul. Pokémon GO se dostal i do novin, televizí a jiných médií.

screenshot_33

Další místa obsadily následující hry:

logo-app Clash Royale Supercell Zdarma ANDROID logo-app Traffic Rider Soner Kara Zdarma ANDROID logo-app slither.io Lowtech Studios Zdarma ANDROID logo-app Dream League Soccer First Touch Zdarma ANDROID

Hudba za rok 2016

První místo obsadilo americké hudební duo Twenty One Pilots, které začalo působit v roce 2009. Za sebou mají zatím čtyři alba, přičemž se nyní prosadila nejvíce písnička Stressed Out z alba Blurryface.

21p-864x474

Další místa obsadily následující písničky:

Filmy za rok 2016

Asi nejeden fanoušek filmů by odhadl, že první místo by měl obsadit nejočekávanější film tohoto roku – Star Wars: The Force Awakens. Ačkoliv se tento trhák dostal do první pětice, tak první místo utrhl komiksový Deadpool, který se musel vypořádat s malým rozpočtem, což se odrazilo na obsazení i efektech. I tak si „super hrdinský“ snímek získal mnoho fanoušků, zejména díky neotřelému podání a humoru.

Další místa obsadily následující filmy:

Knihy za rok 2016

V této kategorii bychom čekali na prvním místě knihu Harry Potter a prokleté dítě. Sice ji najdeme v top 5, ale byla poražena titulem Deadpool Kills the Marvel Universe.

4prfawaaqbaj

Další místa obsadily následující knihy:

  1. Harry Potter and the Cursed Child: Parts One and Two (J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne)
  2. The Girl on the Train: A Novel (Paula Hawkins)
  3. The Art of War (Tzu Sun)
  4. Me Before You: A Novel (Jojo Moyes)

Seriály za rok 2016

Tato kategorie není oficiálně dostupná v České republice, tudíž jsme nemohli nijak ovlivnit pořadí, byť minimálně. Ale není těžké odhadnout, který seriál obsadil první příčku – Game of Thrones.

 Další místa obsadily následující seriály:

  • The Walking Dead
  • The Big Bang Theory
  • Mr. Robot
  • The Flash

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat