reklama

Huawei P10 se asi bude více podobat Galaxy S7 Edge

Huawei P10 se asi bude více podobat Galaxy S7 Edge
2016-12-22T16:48:37+02:00
• 22. 12. 2016
1

Společnost Huawei každý rok představí atraktivní smartphone řady P, který zaujme hlavně díky nižší ceně a dobrou výbavou. Avšak v poslední době jde cenovka více nahoru, jelikož výrobce integruje sofistikovanější technologie. Podle současných úniků se lze domnívat, že model Huawei P10 bude o něco dražší než předchozí generace.

Proslýchá se, že se u modelu P10 objeví displej zakřivený na levé a pravé straně. S touto technologií má již Huawei zkušenosti u smartphonů Mate 9 Pro a Porsche Design Mate 9. Lze očekávat, že u P10 bude nabídnuta menší úhlopříčka.

Kromě toho se spekuluje o bezdrátovém nabíjení, které Huawei ještě ani jednou nepoužil. Samozřejmě to bude vyžadovat některé ústupky a změny v designu. Zadní strana nesmí být z kovu a také nemůže obsahovat čtečku otisků prstů. Právě ta by se měla přesunout na přední stranu pod displej.

Pokud by se tyto spekulace naplnily, mohl by se Huawei P10 více podobat Galaxy S7 Edge, který v podstatě nabízí podobné vlastnosti. Samozřejmě zůstává otázkou, jakou strategii zvolí výrobce. Je docela možné, že zde mluvíme o Huawei P10 Pro, přičemž standardní verze půjde ve stopách svých předchůdců.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

wil hermes

23. 12. 2016, 1:19
Android aplikace

dobře jim tak :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim