Angry Birds Blast – ptáci na další způsob

Angry Birds Blast – ptáci na další způsob 2016-12-24

Původní hra Angry Birds má své nejlepší časy již za sebou, ale ve své době se jednalo i o benchmark, s kterým se testovalo, jestli zařízení má dostatek výkonu. Vývojářské studio samozřejmě muselo pokračovat ve vývoji, aby se udrželo na současném trhu. Proto jsme se dočkali nejrůznějších odnoží, přičemž další taková přichází na Android a iOS. Angry Birds Blast nabízí známou tématiku, přičemž vychází ze zaběhnutého typu her.

V Angry Birds Blast musíte označovat prstem shodné barevné balónky, aby zmizely. Každá barva reprezentuje jeden druh ptáka. Když se vám jich naskládá podobných vícero vedle sebe a označíte je, získáte herní bonus, který dokáže vymazat větší pole. Postupně tak plníte úkoly, v kterých jde zejména o nasbírání konkrétních druhů.

Kromě toho zde máte také omezené množství tahů, takže je nutné trochu přemýšlet co a kdy vymažete. Samozřejmě se vám staví do cesty překážky, které lze odstraňovat. Po úspěšném kole dostanete zkušenostní body, jenž lze vyměňovat za bonusové funkce. Jakmile vám dojdou body nebo herní měna, lze pokračovat ve hře, jen třeba životy se budou doplňovat po nějaké době. Samozřejmě je zde možnost dokoupení.

Angry Birds Blast nenabízí originální pojetí a je jen další v pořadí. Podobných titulů najdeme v obchodech spoustu, ale do jisté míry může zaujmout ty, kteří hledají známou tématiku a něco na oddech.

Angry Birds Blast (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Rovio Entertainment Ltd. Cena: ZDARMA
Angry Birds Blast (iOS)
logo-app qrcode-app
Autor: Rovio Entertainment Ltd Cena: Zdarma
Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.