reklama

UMi Diamond – odolný telefon pro mladou generaci

UMi Diamond – odolný telefon pro mladou generaci
2016-11-07T08:29:20+02:00
• 7. 11. 2016

Společnost UMi do produktové nabídky zařadila nový přírůstek s názvem Diamond. Představený model vyniká hlavně zvýšenou odolností, kterou čínský výrobce demonstruje v několika propagačních videích a zároveň s ním chce oslovit mladé uživatele. Jeho základní výbava je sice tolik neoslní jako kvalitnější materiály nebo nastavená prodejní cena. Zařízení v předprodeji získáte jen za líbivých 99 dolarů (tj. cca 2 401 Kč bez daně).

umi-diamond-7 umi-diamond-9

Vpředu zabral místo 5palcový displej s rozlišením 1 280 x 720 pixelů a 2megapixelová kamerka na selfie fotografie. Uvnitř získal prostor osmijádrový procesor MT6753 od MediaTeku o taktovací frekvenci 1,5 GHz, 3GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 16 GB. Samozřejmě nechybí slot pro paměťové microSD karty. Zadní část si vysloužila 8megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou.

umi-diamond-8 umi-diamond-10

První video je natočeno venku, kde zařízení pouštějí ze dvou odlišných výšek na betonový povrch a ani v jednom případě nedošlo k výraznému poškození telefonu. Druhé video pochází z laboratoře, jehož pracovník u modelu testuje drobné pády, ohýbání, působení různých teplot či vlhkosti. Na webových stránkách momentálně probíhá soutěž, kde za určitých podmínek můžete vyhrát jeden kousek.

umi-diamond-1 umi-diamond-6

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat