reklama

The Grand Tour míří do navigace Waze

The Grand Tour míří do navigace Waze
2016-11-29T07:00:51+02:00
• 29. 11. 2016
2

Pokud jste neslyšeli o nové motoristické show The Grand Tour, tak jste zřejmě nebyli v poslední době připojeni k internetu. Slavná trojice Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May po odchodu z Top Gearu nastartovala nový pořad ve spolupráci s Amazonem.

V rámci marketingu se nyní snaží na sebe upozornit ještě více, byť už jen první díly The Grand Tour zaznamenaly pozitivní ohlasy. Nově si je budete moci vychutnat i v navigaci Waze, kde si je můžete stáhnout v podobě hlasů. Samozřejmě si tuto novinku vychutnají zejména ti, co umí anglicky, ale rozhodně se jedná o zajímavé zpestření.

2016-11-28-18-52-31 The Grand Tour

Pro aktivaci stačí jít do nastavení, zvolit Jazyk hlasu a dohledat English (US) – Clarkson, Hammond a May. Po stažení se budou při navigování střídat, přičemž nás uvítal May.

logo-app Waze social GPS Maps & Traffic Waze Zdarma ANDROID logo-app Waze Navigation & Live Traffic Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Peťan Strouhalik

1. 12. 2016, 15:44
Android aplikace

Dalo mi dost prace pochopit, co tim basnik myslel. A rozhodne musim nesouhlasit.. Waze slape perfektne.. Jsem s nim denne v provozu. Nemuzu si stezovat.. Myslim si ze jedinna nevyhoda je, ze jeste bohuzel neni tak rozsirena jako jinde na svete, i kdyz za posledni roky se to dost zlepsilo.. A narazku na ty tri co to namlivili sem absolutne nepochopil.

JaroslavCap

29. 11. 2016, 9:48

Nefunkční pořad pro nefunkční navigaci. Sedí. Snad jim texty aspoň napsal někdo jiný…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim