reklama

Telefon 7.0 aneb šikovné gesto a nová ikona

Telefon 7.0 aneb šikovné gesto a nová ikona
2016-11-24T07:15:46+01:00
• 24. 11. 2016

Během včerejška se začala šířit aktualizace aplikace Telefon, žádné razantnější změny ale nečekejte. Nová verze 7.0 je v současnosti dostupná pouze pro zařízení s Androidem 7.1 a v podstatě přináší jen drobná vylepšení.

Znatelnou obměnou prošla ikona, která je po vzoru Pixel telefonů kruhová a barevně se shoduje s ikonou aplikace Messenger. Zda tím Google naznačuje budoucí jednotný styl ikon i pro jiná než Pixel zařízení, prozatím nevíme, dá se to však předpokládat. Méně významnější změna se dotkla karty Historie volání. Ačkoliv je možnost Zablokovat / nahlásit spam dostupná při kliknutí na daný kontakt, nově lze vyvolat také dlouhým stiskem.

Telefon Telefon

Možnost přijmutí hovoru přejetím prstu nahoru se vrátila a opět jde o příjemné vylepšení. Předchozí verze totiž obsahovala dvě vedle sebe umístěná tlačítka pro přijmutí a odmítnutí hovoru, což často mohlo vést například k nechtěnému zamítnutí hovoru. Jestliže zrovna nemůžete mluvit, funkce odpovědi pomocí SMS je vlevo dole.

logo-app Telefon Google LLC Zdarma ANDROID

Pokud nechcete čekat na aktualizaci skrze obchod Google Play, můžete si stáhnout instalační APK balíček z webu APKMirror (na vlastní nebezpečí).

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim