reklama

Společnost Adobe představila hned tři grafické aplikace pro Android

Společnost Adobe představila hned tři grafické aplikace pro Android
2016-11-05T10:16:20+02:00
• 5. 11. 2016

Americká společnost Adobe si pro své uživatele připravila hned tři nové aplikace, mezi které patří Photoshop Sketch, Photoshop Fix a CompCC. Ty přináší daleko větší část funkcionalit Creative Cloudu, kterých se nyní dočkali i majitelé Android zařízení.

Photoshop Sketch a CompCC

Photoshop Sketch umožňuje, například umělcům či ilustrátorům, přístup hned k 11 nástrojům, díky kterým lze upravovat velikost, barvu, průhlednost a další aspekty fotografií. Aplikace dokonce nabízí možnost vytvořit si své vlastní kartáče, a to pomocí „appky“ Capture CC.

Uživatelé tak budou mít možnost přidat daleko více grafických a kreslících vrstev, kde mohou měnit jejich pořadí, názvy, transformaci či sloučení. Adobe aplikace nabízí mimo jiné možnost uspořádat si své velmi oblíbené nástroje a barvy, a to v panelech nástrojů, díky čemuž mohou posílat své náčrtky do Photoshopu nebo Illustratoru se zachovanými vrstvami.

adobe-photoshop-sketch

Pokud je řeč o CompCC, jedná se o vskutku designový nástroj, neboť se skládá z velkého množství designových šablon pro počítač či mobilní zařízení. Najdete zde například vodítka a mřížky pro účely, jakými jsou sjednocení a další. Dále je možné pracovat s ovládacími prvky, které jsou dodávány s profesionálními písmy poháněny Typekit.

Photoshop Fix

Jak již z názvu napovídá, jedná se o aplikaci, která bude především retušovat a obnovovat fotografie. „Appka“ dokáže také do značné míry upravit obličejové rysy člověka.

adobe-photoshop-fix

logo-app Adobe Photoshop Sketch Adobe Zdarma ANDROID logo-app Adobe Comp CC Adobe Zdarma ANDROID logo-app Adobe Photoshop Fix Adobe Zdarma ANDROID

Zdroj: fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat