reklama

CMRA pásek umožní hodinkám od Applu pořizovat fotografie

CMRA pásek umožní hodinkám od Applu pořizovat fotografie
2016-11-05T09:57:47+02:00
• 5. 11. 2016

Již před nějakým časem se na internetu objevily zprávy o tom, že cupertinská společnost plánuje implementovat FaceTime kameru také do chytrých hodinek Apple Watch. Bohužel se to ještě nestalo a není vůbec jisté, zda se tak někdy vůbec stane.

powerful-polished-precise

Nicméně, jestliže nechcete čekat na to, než se Apple rozhoupe, můžete se porozhlédnout u dodavatelů třetích stran. Právě takový výrobce Glide plánuje připravit speciální řemínek pro Apple Watch, který nabídne zabudovaný 2Mpx fotoaparát pro pořizování selfie fotek a 8Mpx kameru pro běžné potřeby.

cmra

Speciální náramek toho však nabídne mnohem více, než jen dvojici fotoaparátů. Jedná se především o vlastní spoušť, vestavěnou notifikační LED diodu a taktéž vestavěné 8GB úložiště, které může posloužit pro ukládání fotografií.

Zajímavostí ale také je, že tyto funkce fungují i ve chvíli, kdy jsou hodinky zcela vybité. Jeden fotoaparát, který nabízí pouhé 2 Mpx, se nachází těsně pod hodinkami. Ten druhý se pak nachází ze strany na pásku s vyšším 8megapixelovým čipem. CMRA je dodáván se speciálním nabíjecím stojanem, který vypadá více než dobře, o čemž se můžete přesvědčit na obrázku níže.

img-charger-1-1

Předobjednávky CMRA pásku byly již spuštěny, a to za cenu 149 dolarů. Později se cena vyšplhá na 199 dolarů, a následně na konečných 249 dolarů. Ovšem nejhorší na všem je, že se pásku nedočkáte dříve než na jaře roku 2017. Jestliže máte o produkt zájem, můžete si jej předobjednat na těchto webových stránkách.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim