reklama

Nové iPady mají přijít již na začátku příštího roku

Nové iPady mají přijít již na začátku příštího roku
2016-11-26T12:30:55+02:00
• 26. 11. 2016

Tablety od Applu nebyly aktualizovány poněkud dlouho. Naposled jsme se dočkali na jaře zmenšeného modelu iPad Pro s úhlopříčkou 9,7 palce. Větší model Pro, Air a mini však nebyly aktualizovány přes rok. Přesto údajně chystá Apple představit příští rok další model do sbírky, tentokrát s úhlopříčkou 10,5 palce.

titulka-3264x1836x

K představení má prý dojít od ledna do března, výroba tohoto připravovaného modelu má totiž začít již letos v prosinci. Nový iPad má nabídnout úhlopříčku 10,5 palce a v jeho útrobách má být procesor Apple A10X. Jistou zajímavostí však je, že tento model má pouze doplnit stávající řadu. Má pak cílit především do škol, kde mají větší tablety velkou oblibu, kde 12,9palcový iPad je už moc velký.

Představen však má být i levnější model s úhlopříčkou 9,7 palce. To by mohl být třeba model Air 3. Bude tak zajímavé sledovat, co vlastně Apple s iPady udělá. Ze statistik totiž víme, že jejich prodeje neustále klesají. To může být také způsobeno faktem, že řada mini a Air již nebyla dlouho aktualizována a řada Pro míří svou cenovkou výše.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim