reklama

LG G5 nyní dostává Android 7.0 Nougat, ovšem pouze ve vybraných zemích

LG G5 nyní dostává Android 7.0 Nougat, ovšem pouze ve vybraných zemích
2016-11-11T06:55:13+02:00
• 11. 11. 2016

Majitelé modelu LG G5 a LG V20 se brzy dočkají další společné věci, jako nyní mají například duální fotoaparát. Model LG G5 se včerejším dnem, tedy 8. listopadu, dočkal první aktualizace na Android 7.0 Nougat. Update je prozatím dostupný pouze v Jižní Koreji. Co se týká zařízení V20, tak to již nejnovější operační systém od Googlu podporuje.

Je vskutku logickým krokem, že právě Jižní Korea se stala vůbec první zemí, kde je aktualizace na 7.0 Nougat dostupná. Jedná se totiž o území, ve kterém korejské LG sídlí. Co se týká dalšího rozšíření, v následujících několika dnech se updatu dočkají země, jako je USA a Velká Británie. Později i ostatní země.

Jaké novinky čeká LG G5 spolu s Androidem 7.0 Nougat?

Uživatelé se mohou těšit především na pozoruhodné vylepšení výkonu. Samotné LG ve své tiskové zprávě uvádí, že dokázal zlepšit uživatelský komfort, což zahrnuje vylepšení výkonu a celkového pohodlí. Výrobce si také pro své uživatele připravil zbrusu nové multi-window rozhraní, pomocí kterého bude možné přepínat mezi aplikacemi jednoduchým dvojitým poklepáním. Změn dozrálo též oznámení, které je podle našich informací o něco málo chytřejší. Jedná se vlastně o stejný princip oznámení, které nabízí nová vlajková loď od Googlu – Google Pixel. Jakmile pro vás bude aktualizace dostupná, zobrazí se vám speciální upozornění.

LG G5

Zdroj: techradar.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat