reklama

Zkratky nově pro Dokumenty, Prezentace a Tabulky Google

Zkratky nově pro Dokumenty, Prezentace a Tabulky Google
2016-10-29T09:38:00+01:00
• 29. 10. 2016
2

Android 7.1 přinesl mnoho významných změn, v rámci novinek se uživatelé dočkali také slibovaných zkratek (shortcuts) u aplikací. Během včerejšího dne byly vypuštěny aktualizace, které zkratky přináší i pro aplikace Dokumenty Google, Prezentace Google a Tabulky Google.

Google_docs_Shortcuts

Zkratky jsou pro všechny tři aplikace totožné. Při kliknutí na Nový se vytvoří nový soubor, v němž uživatel může dále pracovat, poté si může vybrat šablonu dokumentu či vyhledávat ve všech souborech dané aplikace.

Ačkoliv jde o velmi potěšující změnu, bohužel nebude dostupná pro všechny. Pocítí to zejména zařízení s Androidem ve verzi 7.1 nebo uživatelé, kteří mají nainstalované alternativní launchery, např. beta verzi Nova Launcheru.

logo-app Dokumenty Google Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Prezentace Google Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Tabulky Google Google Inc. Zdarma ANDROID

Jestliže vám aktualizace ještě nepřišly, můžete si je na vlastní riziko stáhnout z webu APKMirror.

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

MartinVavra

29. 10. 2016, 10:46

Je usmevne sledovat jak v kazdem druhem clanku se pise o novinkach v Android 7 a 7.1 a pritom prodejci/vyrobci dal chrli pristroje s android 4.x.

Sam mam nexus 5x s Androidem 7 a nechapu lidi co koupi dnes neco s 4.x, malo ram a silenou nadstavbou od vyrobce a pak nadavaji jak je android pomaly…

Marek Pospíšil

29. 10. 2016, 10:49

Máte pravdu. Je mnoho lidí, co si koupí telefon s androidem za 3000 a porovnávají to s iPhonem za 20 tisíc.

Nechápu to stejně jako vy :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim