reklama

Spotify představilo další novinku. Jmenuje se Daily Mix

Spotify představilo další novinku. Jmenuje se Daily Mix
2016-10-02T14:06:14+02:00
• 30. 9. 2016
1

Hudební streamovací služba Spotify představila další novinku, která se jmenuje Daily Mix. Konkurenční boj s Apple Music, Deezer, Pandoda, Google Music a další je náročný, proto se snaží co nejvíce přizpůsobit potřebám a náladám samotným uživatelům. Proto přidalo do aplikace speciální playlisty, které jsou dělané na míru každému posluchači. V desktopové verzi aplikace tato funkce chybí, ale věřím, že brzy bude přidána i sem. Co vše novinka umí a co nabídne?

Daily Mix

Šest nových playlistů obnovovaných každý den

Uživatel si nyní může vybrat ze šesti nových playlistů, které jsou tvořeny z jeho oblíbených písniček a jsou poskládány do podobných žánrů. Navíc se mezi nimi objeví písničky jim podobné, které posluchač nemá v oblíbených, nebo je ještě neslyšel. Primární část však tvoří ohvězdičkované písničky. Tedy platí, že čím více posloucháte a hlavně přidáváte písně do oblíbených, tím budou ony playlisty kvalitnější.

Spotify nedávno představilo funkci Release Radar, která za uplynulý týden sebere všechny nově vydané písničky a následně je porovná s tím, jaké písničky uživatel poslouchá a jaké má oblíbené. Následně vybere ty nejpodobnější, ty které by se mohly nejvíce líbit a zaujmout, a nabídne je v jednom uceleném playlistu.

screenshot_20160929-171028

Aplikace nabízí veliké množství playlistů, a i přesto se rozhodli vytvořit šest zcela nových, denně obnovovaných.

„Zjistili jsme, že playlisty jsou nejlépe přijímány, když jsou vytvořeny na míru samotným uživatelům,“ prohlásil člen vývojářského týmu Matt Ogle.

Navíc díky přimíchání dříve přidaných písní do seznamu oblíbených si je můžete po delší době znovu poslechnout, a to díky tomu, že budou občas přimíchány do playlistu na první místa. Právě díky neustálému přibližování se potřebám posluchače má Spotify na svém kontě přes sto miliónů měsíčních posluchačů. Velikou výhodou je i to, že novinka je dostupná pro všechny uživatele, a to jak pro platící, tak neplatící. Krátké shrnutí Daily Mix naleznete ve videu.

logo-app Spotify Music Spotify Ltd. Zdarma ANDROID logo-app Spotify Music Developer Zdarma iOS

Zdroje: androidheadlines.com, ubergizmo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Da se to ale pustit i na desktopove verzi. Postup:
– pustit si libovolnou skladbu na desktopu
– otevrit v mobilu Spotify a potvrdit poslech na PC
– vybrat si daily mix
– bezi dale na desktopove verzi
Vim, je to pres 2 kolena a drbani za uchem, ale funguje :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat