reklama

Hodinky s Android Wear se momentálně nedají spárovat s iPhonem 7

Hodinky s Android Wear se momentálně nedají spárovat s iPhonem 7
2016-09-30T07:20:31+01:00
• 30. 9. 2016

iPhone 7 se do prodeje dostal již před dvěma týdny a od té doby jeho noví uživatelé hlásí problémy s párováním chytrých hodinek se systémem Android Wear. Spekulovalo se, zda se nejedná o problém systému iOS 10, na starších iPhonech však probíhá párování bez problémů. Problém s párováním již potvrdil i samotný Google.

iphone7

Problém se dle vyjádření Googlu týká chytrých hodinek Moto 360 v2, ASUS ZenWatch, Fossil, MK a Tag Heuer. Uživatelé však hlásí problémy i s dalšími modely, jako třeba Moto 360 první generace nebo LG G Watch. Samotná chyba znemožňující párování je ale údajně na straně Applu. Tým stojící za Android Wear již chybu této společnosti nahlásil a doufá v co nejrychlejší opravu.

Pravděpodobně se nejedná o úmysl Applu, ačkoli úmyslně odpojit hodinky konkurence a podpořit tím Apple Watch se nezdá jako úplný nesmysl. Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet a kdy dojde k opravě.

Zdroje: productforums.google.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim