reklama

Naučte se slovní zásobu jednoduše s aplikací Vocabulary Miner

Naučte se slovní zásobu jednoduše s aplikací Vocabulary Miner
2016-09-23T13:00:14+02:00
• 23. 9. 2016
1

Dnešní mobilní zařízení se již nevyužívají pouze jako prohlížeče internetu a věcičky pro hraní her. Čím dál více můžeme totiž vidět ve školních institucích tablety sloužící k výuce. K tomu, aby se daly například tablety k učení využívat, potřebujete aplikace. Jednou z takových je Vocabulary Miner s českými kořeny.

imjvz_jtlayg77swnxdxejbibodvigba

S touto aplikací pro vás bude hračkou předmět cizího jazyka. A to z toho důvodu, že vás aplikace naučí slovní zásobu přesně dle vašich potřeb.

q9j27wpgdpdvu_lxrhsmwekzjkcv_1vg m_ujb-s-o5hvikbejwosi8wkgh9lhv0

Slovíčka jsou organizována do balíčků, ze kterých si uživatel může při učení vybírat. Tenhle systém vyhoví přípravě na test i na obchodní jednání, kdy je třeba doplnit si slovní zásobu z určitého oboru. “V další verzi chceme aplikaci doplnit o obchod, kde si uživatelé budou moci stáhnout balíčky vytvořené jinými uživateli,” odhaluje plány do budoucna Tadeáš Sosín, autor nápadu a programátor Android aplikace.

m2bvpfwg39cpj3uxsbb8l-jz9q_pjnxx u8hdkgf05eledgbmuetwfjuxechlncmy

Zábavnou formou tak získáte důležité vědomosti nutné k domluvení. Princip učení je podobný ručně psaným papírovým kartičkám, ale aplikace navíc již naučená slovíčka po čase připomene, abyste si je mohli znovu osvěžit. Do aplikace je možné vkládat vlastní slovíčka a zaměřit se tak pouze na ta, která vám nejdou.

frpiyapjyz2sur961dxci3tf5j5mmuaf 0lj6weiowkulr0jzdxbots1io0q0nyyw

U slovíček není důležité pouze to, abyste je uměli napsat, ale i vyslovit. S tím vám aplikace pomůže taky, protože máte možnost přehrávat si výslovnost. K používání nepotřebujete internet, proto se můžete učit i bez dat během cestování. Jestliže budete aplikaci používat na více zařízeních, pak to nebude problém, protože je podporována synchronizace. Vše se vám navíc zálohuje online, takže o svůj postup nepřijdete ani v případě pokažení zařízení.

Aplikace Vocabulary Miner je ke stažení pro operační systém Android a iOS zdarma.

logo-app Vocabulary Miner SKOUMAL, s.r.o. Zdarma ANDROID logo-app Vocabulary Miner Developer Zdarma iOS

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Jiří Fišer

20. 11. 2018, 21:29

Ahoj. Hledám aplikaci, která by učila slovíčka. Poznala, která jak umím a podle toho mi je předkládala. Musí být do ni možné slovíčka vložit. Ne jenom ty, které jsou tam přednastaveny. Chci ji i pro jedenáctiletou dceru, která se potřebuje učit slovíčka do školy.
Děkuji za radu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat