reklama

Naučte se slovní zásobu jednoduše s aplikací Vocabulary Miner

Naučte se slovní zásobu jednoduše s aplikací Vocabulary Miner
2016-09-23T13:00:14+01:00
• 23. 9. 2016
1

Dnešní mobilní zařízení se již nevyužívají pouze jako prohlížeče internetu a věcičky pro hraní her. Čím dál více můžeme totiž vidět ve školních institucích tablety sloužící k výuce. K tomu, aby se daly například tablety k učení využívat, potřebujete aplikace. Jednou z takových je Vocabulary Miner s českými kořeny.

imjvz_jtlayg77swnxdxejbibodvigba

S touto aplikací pro vás bude hračkou předmět cizího jazyka. A to z toho důvodu, že vás aplikace naučí slovní zásobu přesně dle vašich potřeb.

q9j27wpgdpdvu_lxrhsmwekzjkcv_1vg m_ujb-s-o5hvikbejwosi8wkgh9lhv0

Slovíčka jsou organizována do balíčků, ze kterých si uživatel může při učení vybírat. Tenhle systém vyhoví přípravě na test i na obchodní jednání, kdy je třeba doplnit si slovní zásobu z určitého oboru. “V další verzi chceme aplikaci doplnit o obchod, kde si uživatelé budou moci stáhnout balíčky vytvořené jinými uživateli,” odhaluje plány do budoucna Tadeáš Sosín, autor nápadu a programátor Android aplikace.

m2bvpfwg39cpj3uxsbb8l-jz9q_pjnxx u8hdkgf05eledgbmuetwfjuxechlncmy

Zábavnou formou tak získáte důležité vědomosti nutné k domluvení. Princip učení je podobný ručně psaným papírovým kartičkám, ale aplikace navíc již naučená slovíčka po čase připomene, abyste si je mohli znovu osvěžit. Do aplikace je možné vkládat vlastní slovíčka a zaměřit se tak pouze na ta, která vám nejdou.

frpiyapjyz2sur961dxci3tf5j5mmuaf 0lj6weiowkulr0jzdxbots1io0q0nyyw

U slovíček není důležité pouze to, abyste je uměli napsat, ale i vyslovit. S tím vám aplikace pomůže taky, protože máte možnost přehrávat si výslovnost. K používání nepotřebujete internet, proto se můžete učit i bez dat během cestování. Jestliže budete aplikaci používat na více zařízeních, pak to nebude problém, protože je podporována synchronizace. Vše se vám navíc zálohuje online, takže o svůj postup nepřijdete ani v případě pokažení zařízení.

Aplikace Vocabulary Miner je ke stažení pro operační systém Android a iOS zdarma.

logo-app Vocabulary Miner SKOUMAL, s.r.o. Zdarma ANDROID logo-app Vocabulary Miner Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Jiří Fišer

20. 11. 2018, 21:29

Ahoj. Hledám aplikaci, která by učila slovíčka. Poznala, která jak umím a podle toho mi je předkládala. Musí být do ni možné slovíčka vložit. Ne jenom ty, které jsou tam přednastaveny. Chci ji i pro jedenáctiletou dceru, která se potřebuje učit slovíčka do školy.
Děkuji za radu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim