reklama

HTC Ocean – interní koncept smartphonu

HTC Ocean – interní koncept smartphonu
2016-09-23T07:35:30+01:00
• 23. 9. 2016

Sem tam se objeví koncepty zařízení nebo softwaru, za kterými stojí fanoušci nebo designéři, kteří se chtějí ukázat. Danelle Vermeulen, designérka ve společnosti HTC, vypustila skrze své osobní stránky několik zajímavých konceptů, přičemž mnoho z nich bylo již realizováno. Avšak jedno video ukazovalo zařízení, které ještě neexistuje.

screenshot_17

Nese kódové označení HTC Ocean a je vybaveno nadstavbou HTC Sense Touch. Ukazuje neznámé zařízení s duálními foťáky na zadní straně, které jsou seskupeny vedle sebe stejně jako třeba Huawei P9. Avšak větší zajímavostí je absence jakýkoliv fyzických tlačítek. Jsou nahrazeny dotykovými plochami po stranách. K tomu je samozřejmě uzpůsoben i systém. Podívejte se na uniklé video, kde je vidět HTC Ocean.

Jedná se o koncept, jak bylo řečeno. Netušíme, jestli se někdy tento smartphone dostane do produkce. Je docela možné, že se jedná jen o studii, a tak to i zůstane. Na druhou stranu, samotné stránky designérky jsou nyní chráněny heslem a původní video bylo odstraněno.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim