reklama

ZTE Axon Max 2 prošel testem GFXBench

ZTE Axon Max 2 prošel testem GFXBench
2016-08-30T12:30:49+01:00
• 30. 8. 2016

Grafický benchmark GFXBench podle prvních spekulací otestoval nástupce modelu Axon Max. Druhá generace se skrývá zatím jen pod kódovým označením C2017 a ta by určitě měla přinést vylepšenou výbavu v části hardwaru. Společnost ZTE uvedla první generaci koncem loňského roku, takže nový přírůstek pro letošní rok lze vyhlížet nejpozději v podobném období. Avizovaný Axon Max 2 opět uspokojí uživatele, kteří ocení nadstandardně velký displej.

Nové logo ZTE

V přední části zaujme místo 6palcový displej s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů a 13megapixelová kamerka na oblíbené selfie snímky. Hardwarová sestava se skládá z osmijádrového procesoru taktovaného na frekvenci 2,06 GHz, grafického čipu Adreno 506 a operační paměti RAM o velikosti 4 GB. Budoucí majitelé dostanou k využití 64GB úložiště. I když seznam specifikací neodhaluje slot pro paměťovou kartu, tak jej lze očekávat.

Pouze fotoaparát s 13megapixelovým senzorem je v tuto chvíli potvrzen u zadní části. Původní generace nesla 4 150mAh baterii, což ještě může narůst vzhledem k výkonnějším prvkům. Softwarovou stránku uzavírá systém Android v předinstalované verzi 6.0.1 Marshmallow. Nakonec bychom se mohli dočkat také i několika variant rozdílných v paměti RAM a velikosti úložiště nebo čtečce otisků prstů.

ZTE C2017

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim