reklama

Tip na stylový fitness náramek se senzorem tepu sponzorovaný článek

Tip na stylový fitness náramek se senzorem tepu [sponzorovaný článek]
2016-08-11T07:44:05+01:00
• 11. 8. 2016
2

Dnes vám přinášíme menší tip na levný fitness náramek se senzorem tepu. Pokud se tedy chystáte třeba začít běhat nebo již běháte a chcete změřit svůj tep, toto je ideální příležitost. Navíc se jedná o líbivý náramek, co vám zprostředkuje také upozornění na textové zprávy nebo hovory.

PA3781B-1-f3e4-mm6I

Tento sportovní náramek je vybaven 0,49palcovým OLED displejem, kde vidíte vše potřebné. Displej to není dotykový, ovládání probíhá přes tlačítko po boku. Náramek tedy samozřejmě počítá vaše kroky a poslouží také jako měřič tepu. Mimo to umí ještě také monitorovat spánek nebo vás upozornit vibrací. Pro komunikaci s vaším telefonem slouží Bluetooth verze 4.0. Kompatibilita je tak se zařízeními s Androidem 4.4 a novějším a iOS 7.1 a novějším.

PA3781B-1-f3e4-YZsf

Kupujte zde za cenu 21,51 eur. Po zadání kupónu ID107ES získáte navíc slevu 3 eura, takže ve finále zaplatíte 500 Kč.

logo (2)

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Radim Kopřiva

11. 8. 2016, 18:12

Mel jsem tento naramek a je uplne k hovnu nekupovat v zadnem pripada vubec nemeri dobre tep vubec nemeri dobre kroky a uz vubec nejde videt na slunci ale vubec nic tak jsem ho daroval mamce jen tak na prochazky proste tento naramek neni vhodny ani jako hodinky.Je to klamava reklama.

Tip zajímavý, ještě by to chtělo test nebo kdyby se někdo podělil o zkušenosti s přesností užívání.
Hodně náramků měří špatně tep. Pokud je uživatel v klidu, tak to nějak +/- souhlasí, ale při tréninku, kdy tep rychle kolísá, mají některé náramky velkou odchylku (klidně i +/- 30 tepů/min).
Máte někdo zkušenosti s tímhle nebo i s jinými levnými náramky a měřením tepu?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim