reklama

Starbucks přináší vlastní klávesnici pro telefony

Starbucks přináší vlastní klávesnici pro telefony
2016-08-18T08:20:30+01:00
• 18. 8. 2016

Kdo by neznal společnost Starbucks. Jedná se o mezinárodní společnost, která prorazila po celém světě díky své kávě. V posledních letech se kavárny „množí“ i v České republice. Ke komfortnějšímu strávení doby v kavárně začal Starbucks vymýšlet různé vychytávky pro trend mobilních telefonů. Nedávno byla vydána aplikace, která je zaměřena na něco jiného, než zlepšení komfortu.

screen696x696 (2)

Starbucks totiž vydal aplikaci klávesnice. Nejedná se však o obyčejnou klávesnici, ale v podstatě o doplnění smajlíků do vaší sbírky. Starbucks Keyboard lze využívat, když chcete posílat smajlíky například kamarádovi. Když klepnete na jakoukoliv emotikonu, tak dojde k odeslání. K přenosu dochází v podobě fotky, takže by se nemělo stát, že kamarád smajlíka neuvidí.

screen696x696 (1) screen696x696

Můžete vytvářet i fotografie, na které umístíte smajlíky v podobě kávy atd. Nejedná se tak o plnohodnotnou náhradu za vaši klasickou klávesnici. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma.

logo-app Starbucks Keyboard Snaps Media, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Starbucks Keyboard Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim