reklama

Huawei Mate S2 bude připomínat Nexus 6P spekulace

Huawei Mate S2 bude připomínat Nexus 6P [spekulace]
2016-08-17T13:00:53+02:00
• 17. 8. 2016

Společnost Huawei poprvé dostala příležitost vytvořit smartphone pro Google, který se jmenuje Nexus 6P. Nyní se zdá, že design tohoto modelu bude recyklován pro nadcházející mobil od tohoto výrobce. Avšak v tomto případě už nepůjde o Nexus. Mělo by se jednat Huawei Mate S2.

Mate S2

Původní model Huawei Mate S se pyšnil prvním displejem zaznamenávají i sílu doteku. Lze tedy předpokládat, že něco podobného se objeví i u druhé generace. Oproti Nexusu 6P nabídne i větší displej, konkrétně bude obsažen 5,9palcový displej, který by měl disponovat Full HD rozlišením.

Co se týče základní výbavy, bude použit procesor z dílny samotného výrobce – Kirin 960. Ten bude doplněn o 4 GB RAM. Interní úložiště bude zřejmě poskytovat 64 GB. Přední strana ponese 8MPx kamerku a na zádech najdeme kromě čtečky otisků prstů i foťák s rozlišením 12 nebo 16 MPx.

Více informací není k dispozici, ale z fotografií, které unikly z databáze TENAA, vyplývá, že přední strana nebude vybavena stereo reproduktory. K samotnému představená by mohlo dojít již na nadcházejícím veletrhu IFA.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim