reklama

Přechod z iOS na Android nyní v podání Googlu

Přechod z iOS na Android nyní v podání Googlu
2016-08-24T10:03:27+01:00
• 24. 8. 2016

Mnozí výrobci mají postupy i aplikace, které napomáhají s přechodem z jednoho systému na jiný. Výjimkou není ani Apple, který má svou aplikaci v Obchodě Play, která napomáhá se změnou na iOS. Ve většině případů se jednalo o součást marketingových akcí. Google prozatím toto neřešil, ale nejnovější Android 7.0 má již něco podobného přímo integrované v sobě.

Přechod z iOS na Android

Nejde o samostatnou aplikaci. V podstatě se jedná o postup, který má napomoci uživateli k jednoduchému přesunu svých dat a služeb na platformu od Googlu. Objevuje se při prvním zapínání smartphonu s nejnovějším systémem. Uživatel si může vybrat mezi Google účtem a možností přechodu.

android-switch-640x293

Celý návod uvádí, že si má uživatel otevřít stránku android.com/switch na svém zařízení a řídit se obsahem. Zde najdete seznam aplikací, u kterých je vysvětleno, co má uživatel udělat a co vše bude přesunuto. Ve většině případů jsou obsaženy běžné aplikace od Googlu, které převedou jednu část dat. Nejedná se tak o jeden komplexní způsob. Google jen využívá všechny své aplikace, které jsou dostupné pro iOS.

Zdroje: ubergizmo.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim